Contact

Zit je nog met vragen over iets? twijfel dan niet! je kan ons bereiken via Facebook, mail of via het formulier hiernaast. Indien je graag een mail wilt sturen kan dit naar:

Groepsleiding
groepsleiding@si-jo.be

Speelclubleiding
chelsea@si-jo.be
jonah@si-jo.be
lotte@si-jo.be

Rakwileiding
flo@si-jo.be
sien@si-jo.be
sophie@si-jo.be

Titoleiding
aaricia@si-jo.be
anna@si-jo.be
garke@si-jo.be

Keti en Aspileiding
hanne@si-jo.be
robbe@si-jo.be

Chelsea
Jonah
Lotte
Flo
Foto site Sien
Sophie
Ars
Anna
Lotte
Hanne site foto
Foto site robbe