Contact

Zit je nog met vragen over iets? twijfel dan niet! je kan ons bereiken via Facebook, mail of via het formulier hiernaast. Indien je graag een mail wilt sturen kan dit naar:

Groepsleiding
groepsleiding@si-jo.be

Speelclubleiding
flo@si-jo.be
jonah@si-jo.be

Rakwileiding
aaricia@si-jo.be
chelsea@si-jo.be

Titoleiding
hanne@si-jo.be
lotte@si-jo.be

Keti en Aspileiding
sophie@si-jo.be

Verhuur (Enkel voor binnen of buiten laten! Niet om te huren, wil je graag huren? Klik hier.)

hanne@si-jo.be
jonah@si-jo.be

sophie@si-jo.be
Steven (huurbaas) = verhuur@si-jo.be

 

 

 

 

Chelsea
Jonah
Lotte
Flo
Foto site Sien
Sophie
Ars
Anna
Garke
Hanne site foto
Foto site robbe